Cevapla 1 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Gen2 aracim ve tecrubelerim..
  • roohans
    İsim Soyisim: Melih AVCI
    Arac: Gen2
    Meslek: İK
    kan grubu: 0rh+
    Memleket: Ankara

Gen2 aracim ve tecrubelerim..

gönderen roohans » 30 Ara 2014 01:30

Merhabalar,

2007 gen 2 aracimi cok severek yaklasik 7 aydir kullanmaktayim. Ufak tefek sorunlar yuzunden sanki arabamdan sogumus gibi hissediyorum. Aracta aydinlatma sistemi yonunden cok sanssizim , siz siz olun lutfen Aydinlatma icin 3 5 liralik piyasa mali 100 watt lik ucuz ampuller takmayin taktirmayin, cunku benim arabamin uzerinde bu ampuller vardi hem tesisata zarar vermis hemde far camini yakmis, ne kadar parlatmaya temizletmeye calissakta istenilen verimi artik vermiyor. Bu arabalar ucuz diye 5 liralik ampulleri hak etmiyor. Far sorunu cok ciddi sekilde bas agritiyor kuru havada bile yol gorusu cok kotu iken hele hele yagmurlu havalarda far yok diyebilirim.. Klasik ariza clockspring hatasi bendede var srs lambasi yaniyor ve direksiyon kumandasi teyp ile birlikte calismiyor yani kafasina gore bazen calisiyor bazen calismiyor. Far ayar motorlarida calismiyor Yurtdisindan mercekli far alacagim pazarlik asamasindayim cunku bu sekilde gitmiyor. Son zamanlarda ise arac bazen stop ediyor bunun icin hafta sonu Ankarada Elvan ustaya goturecegim. Yakit degerlerim su an gayet iyi 75 liraya dolan lpg depomla yaklasik 360-380 km yol yapiyoruz. Genel olarak aracimi cok seviyorum. Herseye ragmen proton benim icin bir tutku. Herkese hayirli kazasiz surusler.
    Gen2 Mavi = Hayat
    Ah.. birde plastik kaliten iyi olsaydi...
Cevapla 1 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir