Cevapla 7 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Acil satılık gen 2 medium line orjinal
  • ogretmen
    İsim Soyisim: ali bozkaya
    Arac: gen 2
    Meslek: öğretmen
    Memleket: sivas

Acil satılık gen 2 medium line orjinal

gönderen ogretmen » 20 Eyl 2014 00:37

S.a Sayın Proton ailesi.bugünden itibaren güzel gen 2'imi satmak zorundayım ev aldığım için:( sivasta öğretmenlik yapıyorum 3 yıla yakındır aracımı kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım ki zaten bu siteye takılan arabanın nasıl olduğunuda bilir ,aracıma gelince 2007 model turuncu mediumlıne modeli aracın 2. sahibiyim önceki sahibide öğretmendi araçta üç parça boya var vuruğu kırığı kazası yok çok şükür kmsi 93500'de aracın ön amrtöserler triger balata kayışlar filtreler ve aküsü değişti. yakıtıda zaten bildiğiniz gibi çok iyi.tüplü ve ruhsata işli muayenesinin bitmesine de daha bir yıl var ayrıca lastikler değişeli 4 ay oldu ve 4 tanede kış lastiği yanında verilecektir. arabamın eksiğine gelince srs makarasında sorun vardı tamir ettirdim fakat düzen tutmadı srs makarasını çıkarttırdım sadece srs makarası alınıp takılacak onuda fiyattan düşeceğim onun harici bir yerinde hafif bi güneş yanığı var o da arka sağ tarafta belli bile olmuyor ve bir iki tanede çiziği var dikkat çekmemek kaydıyla. resimleri yarın çekeceğim inşallah sahibindene koyacağım linkide buraya vereceğim. arabamın artıları eksileri bu kimseyi oyalamak istemem o yüzden herşeyini yazdım. değişen kesinlikle yok. fiyat 18750 lira gerçekten almayı düşünen varsa pazarlığımız illaki olacaktır çünkü ev için acil paraya ihtiyacım var o yüzden çok yüksek tutmuyorum fiyatı. her zaman siteye giremiyorum arkadaşlar o yüzden numaramı da bırakayım ordan ulaşabilirsiniz 05319971235. herkese teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.
  • ogretmen

Re: Acil satılık gen 2 medium line orjinal

gönderen ogretmen » 21 Eyl 2014 13:05

• abdullah akbulut
    İsim Soyisim: Abdullah akbulut
    Yasınız: 23
    Arac: Gen 2
    Meslek: Astsubay
    kan grubu: 0 rh(-)
    Memleket: karaman

gönderen abdullah akbulut » 21 Eyl 2014 13:31

Hayrli olsun hocam bende astsubayim ve gen 2 almak istiyorum en son ne diyosunuz
  • ogretmen

gönderen ogretmen » 26 Eyl 2014 01:12

abdullah bey telefonla irtibata geçersenz detaylı görüşebiliriz teşekkür ederim
  • abdullah akbulut
    İsim Soyisim: Abdullah akbulut
    Yasınız: 23
    Arac: Gen 2
    Meslek: Astsubay
    kan grubu: 0 rh(-)
    Memleket: karaman

gönderen abdullah akbulut » 26 Eyl 2014 21:59

hocam elimde ki aracın satılmasını bekliyorum . satabilirsek iletişime geçeriz. bu araç hakkında araştırma yapıorum bu arada. sizde bi memur olarak bu aracı artılarıyla eksileriyle önerir misiniz kullanmış biri olarak.. belki arabamız satılana kadar sizde arabanızı satmış olursunuz .. o yüzden önerilerinize de ihtiyacım var
  • ahsen4235
    İsim Soyisim: Şenol
    Arac: BMW 3.20İA
    Meslek: Bankacı
    kan grubu: 0 Rh+
    Memleket: Konya

gönderen ahsen4235 » 08 Şub 2015 17:03

Niye özelden görüşüyorsun anlamadımki hocam, gizlisi saklısımı var......Allah Allah.
  • Kullanıcı avatarı
    fizikci
    Meraklı
    İsim Soyisim: ömer üstün
    Yasınız: 29
    Arac: yok
    Meslek: yazılımcı
    Memleket: niğde

gönderen fizikci » 27 Şub 2015 23:56

Şenol bey, 5 aylık konuyu hortlatmışsınız ama sevindim. Kendi arabamın ilanına rastladım :) Ali hocamın arabayı 4 ay önce ben aldım. Maşallah dediği gibi de temiz araba çıktı.
Cevapla 7 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir