Cevapla 4 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Waja mı, Passat 1.9 tdı mi?
  • Kullanıcı avatarı
    neyzenselam
    Sessiz
    Sessiz
    İsim Soyisim: abdusselam gümüş
    Yasınız: 27
    Arac: proton 416 at hb
    Meslek: öğretmen
    kan grubu: a rh +
    Memleket: bitlis

Waja mı, Passat 1.9 tdı mi?

gönderen neyzenselam » 31 Oca 2013 22:32

2007 waja mı otomatik vites araç almak niyetiyle satılığa çıkardım dün bir 1999 model otomatik 1.9tdı passat takas için aradı bugün görüştük. Passatla bir test sürüşüne çıktık ama hiç memnun kalmadım araç çalışmaya başlayınca sanki traktör çalışıyor sadım o derece ses vardı içindeki plastik aksamlardadan da titreşime bağlı sesler geliyordu motor gücü olarak da 130 bg olan modeliymiş ama kalkışlar çok yavaştı benim 103bg lik aracım bile ona göre çok daha ataktı bu araçları test eden bilgisi olan var mı hepsi mi böyle yoksa baktığım araç mı sorunluydu?
    Aslında aracın içi dışı çok temiz görünüyordu ve koltoğuda çok rahattı ama testten sonra benim araç daha bir güzel geldi gözüme rölantide aracım istop etmiş gibi sessiz gaza basınca da gittiğini hissediyorum.
    Bu arada takas kafa kafaya olacaktı sizin bu araçlar hakkında fikriniz ve tavsiyeniz nedir?
  • drfx
    Kıdemli Protoncu
    İsim Soyisim: faik alı
    Yasınız: 38
    Arac: proton 416 otm
    Meslek: hekim
    Memleket: izmir

Re: Waja mı, Passat 1.9 tdı mi?

gönderen drfx » 31 Oca 2013 22:41

neyzenselam yazdı:2007 waja mı otomatik vites araç almak niyetiyle satılığa çıkardım dün bir 1999 model otomatik 1.9tdı passat takas için aradı bugün görüştük. Passatla bir test sürüşüne çıktık ama hiç memnun kalmadım araç çalışmaya başlayınca sanki traktör çalışıyor sadım o derece ses vardı içindeki plastik aksamlardadan da titreşime bağlı sesler geliyordu motor gücü olarak da 130 bg olan modeliymiş ama kalkışlar çok yavaştı benim 103bg lik aracım bile ona göre çok daha ataktı bu araçları test eden bilgisi olan var mı hepsi mi böyle yoksa baktığım araç mı sorunluydu?
    Aslında aracın içi dışı çok temiz görünüyordu ve koltoğuda çok rahattı ama testten sonra benim araç daha bir güzel geldi gözüme rölantide aracım istop etmiş gibi sessiz gaza basınca da gittiğini hissediyorum.
    Bu arada takas kafa kafaya olacaktı sizin bu araçlar hakkında fikriniz ve tavsiyeniz nedir?

bence binmek için waja 2007 model,al sat için passat 1999(göreceli olarak daha kolay satılacağı için.tabii passatın piyasa değerinede bakmak lazım.)binmek için waja dememin nedeni arada 8 yaş fark olması.
  • Kullanıcı avatarı
    4G92P
    Moderatör
    Moderatör
    İsim Soyisim: Gökberk
    Yasınız: 24
    Arac: 416 Aeroback
    Meslek: Öğrenci
    kan grubu: AB Rh(+)
    Memleket: Adapazarı

gönderen 4G92P » 31 Oca 2013 22:42

Turbosu sıkıntılıdır.. Enjektörleri pistir v.s..
    "1 saat yürüsem 5 km. bu sırada 2 sigara içsem 75 kuruş. 75 bölü 5 desek kilometrede 15 kuruş yakıyorum '' :D
  • efsane1063
    Aktif
    İsim Soyisim: halil solmaz
    Yasınız: 49
    Arac: 2006 Waja
    Meslek: inşaat taşoronu
    kan grubu: 0rhpozatif
    Memleket: .

gönderen efsane1063 » 01 Şub 2013 19:28

ben waja kullanıcısı olarak kesinlikle waja derim. passat da ğüzel araç piyasası wajaya ğöre daha çok ama ben sevmedim kısa bir süre kullandım. binmek için wala derim koplay ğelsin
    2006waja
Cevapla 4 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir