Cevapla 9 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Kalorifer peteği siparişi vericem başka almak isteyen?
  • Kullanıcı avatarı
    sedat_82
    Sessiz
    Sessiz
    İsim Soyisim: sedat hazır
    Yasınız: 34
    Arac: PROTON 4,16 GLXİ
    Meslek: TEKNİK RESSAM
    Memleket: İSTANBUL

Kalorifer peteği siparişi vericem başka almak isteyen?

gönderen sedat_82 » 18 Tem 2016 16:22

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki ürünleri sipariş vericem. Bir tanesi kırıldı birtanesi de kırılmak üzere değiştirmişken hepsini değiştireyim diyorum. Kargo dahil 245rm 185-190 tl arası bir şey tutuyor. Başka almak isteyen varsa ortak sipariş verelim ki kargo fiyatı en azından ucuza gelsin.

http://ecsenang.com/goods.php?id=511
    http://ecsenang.com/goods.php?id=512
    http://ecsenang.com/goods.php?id=510
    http://ecsenang.com/goods.php?id=509
  • Kullanıcı avatarı
    mahmutsamimert
    Katılımcı
    İsim Soyisim: mahmut sami mert
    Yasınız: 33
    Arac: Proton Waja 2007
    Meslek: uzman
    Memleket: kırıkkale

Re: Kalorifer peteği siparişi vericem başka almak isteyen?

gönderen mahmutsamimert » 18 Tem 2016 17:48

sedat bey,

ecsenenag.com ve on9carparts.com aynı firmaya ait siteler. on9carparts'ta daha fazla ürün ve bir miktar daha uygun fiyat bulabilirsiniz.

türkiye'de paypal kapandı. şu an için ancak western union ile para gönderebiliyorsunuz firmaya. bir ay öncesine kadar paypal sayesinde bu alışveriş yapılabiliyordu. ben birkaç kez yazdım kredi kartını doğrudan kabul edebilecek bir sisteme geçerler mi diye ama ancak paypal sistemi üzerinden kredi kartı kabul ediyorlar ve o da maalesef türkiye'de şu an mümkün değil. tabii başka bir ülkenin bankasına ait kartınız varsa o başka. o zaman o kartı aldığınız ülkenin paypal sitesinden üyelik açarak paypal kullanabilirsiniz. onda da telefon doğrulama mesajı sorunu çıkabiliyor. neyse, karışık iş. şu an için ancak western union kabul ediyor on9carparts.com.
    mahmutsamimert
  • Kullanıcı avatarı
    sedat_82
    Sessiz
    Sessiz
    İsim Soyisim: sedat hazır
    Yasınız: 34
    Arac: PROTON 4,16 GLXİ
    Meslek: TEKNİK RESSAM

gönderen sedat_82 » 19 Tem 2016 08:32

mahmutsamimert yazdı:sedat bey,

ecsenenag.com ve on9carparts.com aynı firmaya ait siteler. on9carparts'ta daha fazla ürün ve bir miktar daha uygun fiyat bulabilirsiniz.

türkiye'de paypal kapandı. şu an için ancak western union ile para gönderebiliyorsunuz firmaya. bir ay öncesine kadar paypal sayesinde bu alışveriş yapılabiliyordu. ben birkaç kez yazdım kredi kartını doğrudan kabul edebilecek bir sisteme geçerler mi diye ama ancak paypal sistemi üzerinden kredi kartı kabul ediyorlar ve o da maalesef türkiye'de şu an mümkün değil. tabii başka bir ülkenin bankasına ait kartınız varsa o başka. o zaman o kartı aldığınız ülkenin paypal sitesinden üyelik açarak paypal kullanabilirsiniz. onda da telefon doğrulama mesajı sorunu çıkabiliyor. neyse, karışık iş. şu an için ancak western union kabul ediyor on9carparts.com.

Mahmut bey bilgiler için teşekkürler. Uluslararası bir firmada çalışıyorum ödeme konusunda sıkıntı yaşamayız.
  • Kullanıcı avatarı
    mahmutsamimert
    Katılımcı

gönderen mahmutsamimert » 19 Tem 2016 11:47

sedat bey,

eğer ödeme konusu sorun olmuyorsa (örneğin banka transferinde komisyonun yüksek olması) on9carparts.com'a bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. hatta benim de vereceğim siparişlerim var, ben de liste verip kargoda bana düşen miktarı da ekleyip size aktarabilirim. e-posta adresinizi vermenizde mahsur var mı?
    mahmutsamimert
  • makoc
    Meraklı
    İsim Soyisim: mehmet
    Arac: tabanvay
    Meslek: memur
    kan grubu: a
    Memleket: denizli

gönderen makoc » 20 Tem 2016 10:28

bana da sol arka cam krikosu ve sis farı takımı lazım. Mahmut Sami Hocam gibi yapabilirim.
  • Kullanıcı avatarı
    enes
    İsim Soyisim: enes bakan
    Arac: proton persona 416 glxi
    Meslek: aydınlatma
    kan grubu: ab rh+
    Memleket: tokat

gönderen enes » 20 Tem 2016 12:14

BENDE TAKIM OLARAK ALMAK İSTİYORUM NASIL ALACAZ BİDE KARGO DAHİL KAÇ PARA TUTUYO
  • SunriseKCW
    İsim Soyisim: Muzaffer Demirbozan
    Arac: Proton 415 glsi
    Meslek: Öğrenci
    kan grubu: Arh+
    Memleket: Sinop

gönderen SunriseKCW » 25 Tem 2016 05:32

mahmutsamimert yazdı:sedat bey,

Selam, Hocam yurtdışı siparişleriniz için Ön ödemeli kartlar var bunlarla rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Enpara(Finansbank), Ininal (INGBANK) (şu an aklıma bunlar geldi.) Şahsım olarak Enparayi öneririm.
  • Kullanıcı avatarı
    mahmutsamimert
    Katılımcı

gönderen mahmutsamimert » 25 Tem 2016 06:48

maalesef karşı taraf paypal üzerinden ödeme aldığı için ve paypal da türkiye'de faaliyet durdurduğu için kullanamıyoruz diye biliyorum. paypal sizden gerçek adres ve telefon istiyor, o adresin bulunduğu ülkenin bankasına ait bir kart istiyor kayıt için. ve doğrulama için gerekirse telefonla mesaj vs gönderiyor. türkiye kapandı ise paypal ingiltere üzerinden hesap açarım diyemiyoruz, ingiltere bankasından bir kartımız olması, ingiltere'de geçerli bir adres ve telefon girmemiz gerekiyor. üstelik paypal ön ödemeli kartların çoğunu artık kabul etmiyor diye okumuştum (gerçi bu bilgi paypal'ı hala kullanabilen ülkeler için geçerli).

karşı taraf doğrudan kart numarası ile ödeme almıyor. paypal üzerinden ödeme yap, western union gönder ya da malezya'daki hesabıma havale yap diyor.

enpara üzerinden hiç uluslararası havale yaptınız mı? eğer komisyonları western union'a göre düşükse tercih edilebilir tabii.
    mahmutsamimert
  • Kullanıcı avatarı
    h@ydut
    Meraklı
    İsim Soyisim: HAKAN EEE
    Yasınız: 29
    Arac: PROTON PERSONA 1.8 418GLX OTOMATİK
    Meslek: MUHASEBE
    kan grubu: 0 RH +

gönderen h@ydut » 25 Tem 2016 17:05

mahmutsami beyin bahsettiği siteden bende alışveriş yaptım sorunsuz bir site.
Cevapla 9 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir