Cevapla 3 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Selamun Aleyküm
  • MehmetEmin
    İsim Soyisim: Mehmet Emin
    Arac: Yok
    Meslek: Memur
    kan grubu: Brh+
    Memleket: Malatya

Selamun Aleyküm

gönderen MehmetEmin » 10 Mar 2016 19:38

Herkese merhaba. Adım Mehmet Emin Malatyalıyım görevim gereği Sarıkamış'ta görev yapıyorum. Henüz aracım yok. Proton 416 Glxi almayı düşünüyorum. Herkese hayırlı günler.
  • Kullanıcı avatarı
    fizikçi
    Meraklı
    İsim Soyisim: Hüseyin Bıçakcı
    Yasınız: 35
    Arac: 416 glxi persona 99 model
    Meslek: laborant
    Memleket: Ünye-Ordu

Re: Selamun Aleyküm

gönderen fizikçi » 10 Mar 2016 20:04

Merhaba hocam,tüp takılmamış vada yeni takılmış bulursan al,tabi arabadaki çalışan sistemleri kontrol et çalışıyor mu diye,elektrikli aynalar,4 cam otomatiği ,abs,klima vs,altı alçak söyliyeyim 5 kişi bindin mi kasislerde dikkat etmezsen vuruyor,trafik sigortasını da sorgulat oda pahalı çıkabilir,bu sistemler çalışıyorsa
    bu ayarda bu fiyata araba yok.yakıtı şehir içi 1lt gazla ortalama 8-10km şehirler arası12 ve 14 km arası yakıyor.
  • MehmetEmin
    İsim Soyisim: Mehmet Emin
    Arac: Yok
    Meslek: Memur
    kan grubu: Brh+
    Memleket: Malatya

Re: Selamun Aleyküm

gönderen MehmetEmin » 11 Mar 2016 01:18

fizikçi yazdı:Merhaba hocam,tüp takılmamış vada yeni takılmış bulursan al,tabi arabadaki çalışan sistemleri kontrol et çalışıyor mu diye,elektrikli aynalar,4 cam otomatiği ,abs,klima vs,altı alçak söyliyeyim 5 kişi bindin mi kasislerde dikkat etmezsen vuruyor,trafik sigortasını da sorgulat oda pahalı çıkabilir,bu sistemler çalışıyorsa
    bu ayarda bu fiyata araba yok.yakıtı şehir içi 1lt gazla ortalama 8-10km şehirler arası12 ve 14 km arası yakıyor.

Teşekkür ederim cevabınız için. Dediklerinizi dikkate alacam güzel bilgiler benim için.
Cevapla 3 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir